Vyberáme pre vás tie najlepšie hotely pre dovolenku v destinácii Side od Invia.sk

Faktor 100

Vyberáme pre vás dovolenky pri ktorých sa nemusíte ničoho báť!

Čo to znamená? 100% istotu, že v prípade neuskutočnenia zájazdu dostanete späť svoje peniaze v plnej výške .
Nemusíte sa tak báť akýchkoľvek ťažkostí a na svoju dovolenku vždy odletíte.

Invia – Side Amour

Invia – Side Amour, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 457 EUR

Invia – Adalya Ocean Deluxe

Invia – Adalya Ocean Deluxe, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -25% Cena od 759 EUR

Invia – Side Valentine Resort & Spa

Invia – Side Valentine Resort & Spa, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -30% Cena od 687 EUR

Invia – Vesta

Invia – Vesta, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 392 EUR

Invia – Adalya Resort & Spa

Invia – Adalya Resort & Spa, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 985 EUR

Invia – Hotel Kamelya Fulya

Invia – Hotel Kamelya Fulya, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -36% Cena od 755 EUR

Invia – Trendy Verbena Beach

Invia – Trendy Verbena Beach, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 1799 EUR

Invia – Hotel Side Valentine Resort

Invia – Hotel Side Valentine Resort, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -22% Cena od 770 EUR

Invia – Orfeus Park Hotel

Invia – Orfeus Park Hotel, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 909 EUR

Invia – Cooee Serra Garden

Invia – Cooee Serra Garden, Side Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -18% Cena od 723 EUR

Side v kocke

Ak ste si z našej ponuky na hľadaný výraz: Side nevedeli vybrať, vráťte sa za pár hodín. ponuky pre Side aktualizujeme niekoľkokrát za deň.

Pred dovolenkou v destinácii: Side sa pozrite na mapu či hotel, ktorý ste si vybrali nie je ďaleko od pláže, prečítajte si rôzne diskusie a recenzie hotelov a až potom ubytovanie objednajte. Apartmán s výhľadom na more krásne spríjemní Vašu dovolenku. Pri výbere leteckej dovolenky je dôležité letisko, niekedy býva odlet treba o druhej ráno, ak poletíte z Bratislavy a ste napríklad z Košic, tak už len odlet na dovolenku sa môže stať nočnou morou.

Odporúčané weby: Wikipédie, geografická časť,. Prejdite si články ohľadom bezpečnosti treba na Sme.sk Zistite si aké bude počasie, alebo aké je priemerné počasie napríklad na Googlu, a hlavne: neležte len na pláží, ale vyrazte aj po okolí. Pozrite sa na rôzne pamiatky a zistite si čo najviac zaujímavostí, aby ste mali doma po príchode čo rozprávať.

Side: Zaujíma Vás aktuálne počasie, teplota mora a vzduchu?

Ak vás zaujíma aktuálne počasie kliknite si vyššie na akýkoľvek z hotelov, v detaile hoteli kliknite na odkaz zobraziť voľné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasie v nej nájdete nielen aktuálnu teplotu vzduchu a mora, ale aj predpoveď počasia na nasledujúce dni alebo radu pre najlepší čas na dovolenku v destinácii Side.

Dlhodobá predpoveď počasia na 14 dní

Všetky nami ponúkané hotely

Recenzie hotelov Side

Príspevok bol naposledy aktualizovaný:

Za hádku s manželkou peniaze späť nedostanete, alebo Kedy sa oplatí dovolenku reklamovať a kedy nemáte šancu?

Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Nie každý turista je však s priebehom svojej dovolenky spokojný a po návrate sa uchyľuje k reklamáciam. Aj tento rok sa medzi reklamáciami našli kuriózne sťažnosti.Klient si po dovolenke sťažoval napríklad na to, že mu vo výhľade z pláže na more bránil ostrov Krk. Ďalší zasa požadoval náhradu vzniknutej psychickej ujmy: „Ihneď na letisku som sa s manželkou pohádal a počas nasledujúcich dní mi z dôvodu psychického vypätia vyskákali opary na perách, čím mi vznikla fyzická aj psychická ujma,“ uviedol s odvolaním na právne paragrafy vo svojej sťažnosti cestovateľ. „Slnečné okuliare mi pohltila voda v mori. Nikde som sa nedočítala, že si nemám slnečné okuliare brať do vody, že hrozí strata. Mohol by na to upozorniť napríklad delegát...,“ požadovala úhradu okuliarov turistka. čítať ďalej

Copyright © 2022 Dovia.sk Vyberáme pre Vás najlepšie ponuky dovolenke prostredníctvom portálu invia.sk Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. Informácie na týchto stránkach sú preberané zo stránok partnerov a môže sa stať, že informácie nebudú vždy úplne aktuálne. Pre presné informácie o zájazde vždy kliknite na detail zájazdu. Správne sa píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Skúste si Vašu dovolenku vyhľadať na Google.sk alebo sa pozrite na videá z Vašej destinácie na Youtube Prevádzkujeme tiež Dovia.czera přihlášení, ulozto_cz mp3, stahuj to stiahnutie / sťahovať z YouTube