Vyberáme pre vás tie najlepšie hotely pre dovolenku v destinácii Grécko od Invia.sk

Faktor 100

Vyberáme pre vás dovolenky pri ktorých sa nemusíte ničoho báť!

Čo to znamená? 100% istotu, že v prípade neuskutočnenia zájazdu dostanete späť svoje peniaze v plnej výške .
Nemusíte sa tak báť akýchkoľvek ťažkostí a na svoju dovolenku vždy odletíte.

Invia – Comfort Malievi Aparthotel

Invia – Comfort Malievi Aparthotel, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -51% Cena od 249 EUR

Invia – Hotel Ionio Star

Invia – Hotel Ionio Star, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 686 EUR

Invia – Petra Mare

Invia – Petra Mare, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -43% Cena od 642 EUR

Invia – Mare Monte Beach

Invia – Mare Monte Beach, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 419 EUR

Invia – Hotel Tylissos Beach

Invia – Hotel Tylissos Beach, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -30% Cena od 888 EUR

Invia – Hotel Atlantis

Invia – Hotel Atlantis, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 361 EUR

Invia – Hotel Best Western Zante Park

Invia – Hotel Best Western Zante Park, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -49% Cena od 522 EUR

Invia – Romanza Mare I.

Invia – Romanza Mare I., Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 438 EUR

Invia – Kalia Beach Hotel

Invia – Kalia Beach Hotel, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 388 EUR

Invia – Lindos Princess

Invia – Lindos Princess, Grécko Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -45% Cena od 642 EUR

Grécko v kocke

Grécko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe na juhu Balkánskeho polostrova a rozkladajúce sa na ostrovoch v Egejskom, Stredozemnom a Iónskom mori. Hlavným mestom sú Atény. Úradným jazykom je gréčtina.

Okolo 50% gréckeho územia je pokryté lesmi s bohato rozličnou vegetáciou, ktorá sa rozpína od horských ihličnanov až k prímorskému typu vegetácie. V mori okolo Grécka žijú tulene, morské korytnačky, žraloky, delfíny i veľké chobotnice vrátane chobotnice.

Ak ste si z našej ponuky na hľadaný výraz: Grécko nevedeli vybrať, vráťte sa za pár hodín. ponuky pre Grécko aktualizujeme niekoľkokrát za deň.

Pred dovolenkou v destinácii: Grécko sa pozrite na mapu či hotel, ktorý ste si vybrali nie je ďaleko od pláže, prečítajte si rôzne diskusie a recenzie hotelov a až potom ubytovanie objednajte. Apartmán s výhľadom na more krásne spríjemní Vašu dovolenku. Pri výbere leteckej dovolenky je dôležité letisko, niekedy býva odlet treba o druhej ráno, ak poletíte z Bratislavy a ste napríklad z Košic, tak už len odlet na dovolenku sa môže stať nočnou morou.

Odporúčané weby: Wikipédie, geografická časť,. Prejdite si články ohľadom bezpečnosti treba na Sme.sk Zistite si aké bude počasie, alebo aké je priemerné počasie napríklad na Googlu, a hlavne: neležte len na pláží, ale vyrazte aj po okolí. Pozrite sa na rôzne pamiatky a zistite si čo najviac zaujímavostí, aby ste mali doma po príchode čo rozprávať.

Grécko: Zaujíma Vás aktuálne počasie, teplota mora a vzduchu?

Ak vás zaujíma aktuálne počasie kliknite si vyššie na akýkoľvek z hotelov, v detaile hoteli kliknite na odkaz zobraziť voľné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasie v nej nájdete nielen aktuálnu teplotu vzduchu a mora, ale aj predpoveď počasia na nasledujúce dni alebo radu pre najlepší čas na dovolenku v destinácii Grécko.

Dlhodobá predpoveď počasia na 14 dní

Všetky nami ponúkané hotely

Recenzie hotelov Grécko

Príspevok bol naposledy aktualizovaný:

Za hádku s manželkou peniaze späť nedostanete, alebo Kedy sa oplatí dovolenku reklamovať a kedy nemáte šancu?

Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Nie každý turista je však s priebehom svojej dovolenky spokojný a po návrate sa uchyľuje k reklamáciam. Aj tento rok sa medzi reklamáciami našli kuriózne sťažnosti.Klient si po dovolenke sťažoval napríklad na to, že mu vo výhľade z pláže na more bránil ostrov Krk. Ďalší zasa požadoval náhradu vzniknutej psychickej ujmy: „Ihneď na letisku som sa s manželkou pohádal a počas nasledujúcich dní mi z dôvodu psychického vypätia vyskákali opary na perách, čím mi vznikla fyzická aj psychická ujma,“ uviedol s odvolaním na právne paragrafy vo svojej sťažnosti cestovateľ. „Slnečné okuliare mi pohltila voda v mori. Nikde som sa nedočítala, že si nemám slnečné okuliare brať do vody, že hrozí strata. Mohol by na to upozorniť napríklad delegát...,“ požadovala úhradu okuliarov turistka. čítať ďalej

Copyright © 2020 Dovia.sk Vyberáme pre Vás najlepšie ponuky dovolenke prostredníctvom portálu invia.sk Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. Informácie na týchto stránkach sú preberané zo stránok partnerov a môže sa stať, že informácie nebudú vždy úplne aktuálne. Pre presné informácie o zájazde vždy kliknite na detail zájazdu. Správne sa píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Skúste si Vašu dovolenku vyhľadať na Google.sk alebo sa pozrite na videá z Vašej destinácie na Youtube Prevádzkujeme tiež Dovia.czera přihlášení, ulozto_cz mp3, stahuj to stiahnutie / sťahovať z YouTube