Grécko Invia: Najlepšie hotely pre dovolenku a jejich recenziePonuka najlepších hotelov Grécko

Invia – Potamaki Beach, Grécko

Invia – Potamaki Beach

Dovolenka Grécko, Korfu

Zľava: -0% Cena od 883 EUR

Detail zájazdu
Invia – Denise Beach, Grécko

Invia – Denise Beach

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -2% Cena od 610 EUR

Detail zájazdu
Invia – Galaxy Beach Resort, Grécko

Invia – Galaxy Beach Resort

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -0% Cena od 1118 EUR

Detail zájazdu
Invia – Daisy, Grécko

Invia – Daisy

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -3% Cena od 502 EUR

Detail zájazdu
Invia – Aqua Bay Suites, Grécko

Invia – Aqua Bay Suites

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -0% Cena od 3049 EUR

Detail zájazdu
Invia – Tesoro, Grécko

Invia – Tesoro

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -1% Cena od 1027 EUR

Detail zájazdu
Invia – Olea All Suites, Grécko

Invia – Olea All Suites

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -0% Cena od 3117 EUR

Detail zájazdu
Invia – Altura (Ex. Mavrikos), Grécko

Invia – Altura (Ex. Mavrikos)

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -1% Cena od 1205 EUR

Detail zájazdu
Invia – Cavo Orient Beach, Grécko

Invia – Cavo Orient Beach

Dovolenka Grécko, Zakynthos

Zľava: -0% Cena od 1272 EUR

Detail zájazdu

Grécko v kocke

Hlavné mesto: Atény
Úradný jazyk: Gréčtina
Mena: Euro (EUR)
Obyvateľstvo: Približne 10,4 milióna (podľa údajov z roku 2021)

Kultúra a História:
Grécko je známe svojou bohatou históriou, ktorá siaha až do staroveku. Je považované za kolísku západnej civilizácie a významného kultúrneho dedičstva. Gréci mali vplyv na filozofiu, matematiku, umenie a architektúru. Známe sú aj pre svoje staroveké pamiatky, ako sú Akropola v Aténach, chrámy a divadlá.

Prírodná Krása:
Grécko je známe svojou nádhernou prírodou, krásnymi plážami a krásnymi ostrovami v Egejskom a Jónskom mori. Medzi najznámejšie ostrovy patrí Kréta, Rodos, Mykonos, Santorini a mnoho ďalších. Grécka príroda je pestrá, zahrňuje pohoria, jaskyne, pláže, olivové háje a modré more.

Kuchyňa:
Grécka kuchyňa je známa svojimi čerstvými surovinami a jednoduchými, no chutnými jedlami. Medzi typické jedlá patrí grécky šalát, moussaka (vrstvená náplň s zemiakmi a mäsom), tzatziki (smotanovo-cesnakový dip) a grilované mäso. Grécka kuchyňa využíva často olivový olej, bylinky a čerstvú zeleninu.

Cestovanie:
Grécko je populárnou dovolenkovou destináciou nielen pre svoje pláže, ale aj pre svoje historické pamiatky a kultúru. Okrem Atén a známych ostrovov majú cestovatelia možnosť preskúmať staré ruiny, kláštory, horské oblasti a tradičné dediny.

Jazyk a Komunikácia:
Aj keď gréčtina je úradným jazykom, v turistických oblastiach sa často hovorí aj anglicky. Je však dobré sa naučiť zopár základných gréckych fráz, čo môže byť užitočné pre interakciu s miestnymi obyvateľmi.

Toto sú len základné informácie o Grécku. Každý ostrov a región má svoje vlastné osobitosti a čaro, ktoré môžete objaviť a preskúmať počas svojej návštevy.

Ak ste si z našej ponuky na hľadaný výraz: Grécko nevedeli vybrať, vráťte sa za pár hodín. ponuky pre Grécko aktualizujeme niekoľkokrát za deň.

Pred dovolenkou v destinácii: Grécko sa pozrite na mapu či hotel, ktorý ste si vybrali nie je ďaleko od pláže, prečítajte si rôzne diskusie a recenzie hotelov a až potom ubytovanie objednajte. Apartmán s výhľadom na more krásne spríjemní Vašu dovolenku. Pri výbere leteckej dovolenky je dôležité letisko, niekedy býva odlet treba o druhej ráno, ak poletíte z Bratislavy a ste napríklad z Košic, tak už len odlet na dovolenku sa môže stať nočnou morou.

Odporúčané weby: Wikipédie, geografická časť,. Prejdite si články ohľadom bezpečnosti treba na Sme.sk Zistite si aké bude počasie, alebo aké je priemerné počasie napríklad na Googlu, a hlavne: neležte len na pláží, ale vyrazte aj po okolí. Pozrite sa na rôzne pamiatky a zistite si čo najviac zaujímavostí, aby ste mali doma po príchode čo rozprávať.

Grécko: Zaujíma Vás aktuálne počasie, teplota mora a vzduchu?

Ak vás zaujíma aktuálne počasie kliknite si vyššie na akýkoľvek z hotelov, v detaile hoteli kliknite na odkaz zobraziť voľné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasie v nej nájdete nielen aktuálnu teplotu vzduchu a mora, ale aj predpoveď počasia na nasledujúce dni alebo radu pre najlepší čas na dovolenku v destinácii Grécko.

Dlhodobá predpoveď počasia na 14 dní

Všetky nami ponúkané hotely od Invia

Recenzie hotelov Grécko

Príspevok bol naposledy aktualizovaný:

Za hádku s manželkou peniaze späť nedostanete, alebo Kedy sa oplatí dovolenku reklamovať a kedy nemáte šancu?

Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Nie každý turista je však s priebehom svojej dovolenky spokojný a po návrate sa uchyľuje k reklamáciam. Aj tento rok sa medzi reklamáciami našli kuriózne sťažnosti.Klient si po dovolenke sťažoval napríklad na to, že mu vo výhľade z pláže na more bránil ostrov Krk. Ďalší zasa požadoval náhradu vzniknutej psychickej ujmy: „Ihneď na letisku som sa s manželkou pohádal a počas nasledujúcich dní mi z dôvodu psychického vypätia vyskákali opary na perách, čím mi vznikla fyzická aj psychická ujma,“ uviedol s odvolaním na právne paragrafy vo svojej sťažnosti cestovateľ. „Slnečné okuliare mi pohltila voda v mori. Nikde som sa nedočítala, že si nemám slnečné okuliare brať do vody, že hrozí strata. Mohol by na to upozorniť napríklad delegát...,“ požadovala úhradu okuliarov turistka. Cestovná kancelária invia čítať ďalej

Top letiska

  • Bratislava
  • Košice
  • Sliač
  • Poprad
  • Piešťany
  • Viedeň
  • Praha
  • Budapešť
  • Katovice

Dovolenka pre seniorov 55+ - zľavy pre seniorov od Invie

Cestujte v každom veku. Pre osoby staršie ako 55 rokov máme zaujímavé zľavy, ktoré sa týkajú zájazdov označených typom zájazdu "vhodné pre seniorov".

Dotované zájazdy Senior 55+, teda zájazdy za zníženú cenu, sú vhodné špeciálne pre seniorov 55 rokov a viac a vznikli v spolupráci s organizáciami cestovných kancelárií a s vládami v niektorých krajinách.

Hotely môžete filtrovať podľa
Animačné programy Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolené Hotel iba pre dospelých Klimatizácia Kuchynský kút Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Pokojná lokalita Priamo na pláži Priamo pri zjazdovke Sportovní aktivity Tobogany a vodné kĺzačky Vhodné pre deti Vnútorný bazén Vonkajší bazén Wellness WiFi zadarmo Zastávka skibusu v blízkosti hotela

Cestovné kancelárie, ktoré zastupujeme
Adria Travel / ALFA TRAVEL / Aquamarin / Cesty za poznaním / DAKA / ETI Slovensko / Eurocar Tour / FIFO / HappyTravel / Hydrotour / Juventour / Kartago tours / Koala tours / Lola Tours / N.I.K. Slovakia / Pegas tour / Solartour / Solvex / Stop Tour / Sun&Fun / Terra Travel / Turancar / Travego / Veva Travel / ViaSale Travel

Niektoré zahraničné cestovné kancelárie, ktoré zastupujeme
ABC tours / Adria Databanka / Afrodita / Alltours.de / America Tours / Ancora / Anex.DE / Apollon / Apulia in / Aquarius Adriatic / Aša / Atis / Atlantika / Azzurro / Bena Tour / Bery Reisen / Best Reisen / Blue Sky Travel / Blue Style / Bohemian Fantasy / Bon Ton / Brenna / Bulgaria Tour / Campana / Canaria Travel / Cílka / CK2 / Color Travel / Consultour / Coral Travel / Čedok / ČiLe / ČSAD Tišnov / DEAN / Datour / DER Touristik / Dezka / Dovolená na přání / Electra Tours / Emma / Erika Tour / Eso Travel / ETI / Eurowings holidays / Experitour / Extrem sport / Fede / Fit Reisen.de / FERIEN Touristik / FTI.de / Fly dovolená / For-Line / Frčíme / Gargano / Geovita / Globtour Group / Hap Tour / Hoška Tour / Cherry tour / ID Riva Tours / Ideal-Tour / Inex / Invia International / Itaka / KALOUSEK & WILLIAMS / Karavan / Kareta Tour / Katu / Kellner / Kentlucky / KM Travel / Kompas / Ko-tour / Krasim Tour / Ludor / LMX.DE / LMXI International.DE / Mamut tour / Marco Polo / Mauthner / Maxsun Holidays / Mayer & Crocus / Mediteran / Natour / Nirvana Travel / Nomád / Nova / Olimar / Orex Travel / Osvěta / Periscope Skandinávie / PT tours / Redok Travel / Rekrea / Relax Adriatic / Relax Travel / Rywal / Sardegna Travel / Schauinsland.DE / SiamTravel / Skalla CZ / Teplická rekrea / Teptour / Time Travel / TIP travel / Tipa Tour / Toprague / Travel 2002 / Travel Family / Travel Sport / TraveLeague / TUI.AT / TUI.PL / Utazzitthon / Vega Tour / Victoria / vtours / VVV Tour / Wisnar / Wygoda travel / Za sluncem / ZEMEK

Invia pobočky
Žiar nad Hronom / Bratislava / Pezinok / Košice / Michalovce / Komárno / Nitra / Šaľa / Bardejov / Humenné / Levoča / Poprad / Prešov / Vranov nad Topľou / Dubnica nad Váhom / Nové Mesto nad Váhom / Považská Bystrica / Prievidza / Trenčín / Hlohovec / Šamorín / Trnava / Veľký Meder / Čadca / Martin / Námestovo / Žilina

Často hľadané výrazy
last minute / dovolenka / last minute dovolenka / dovolenky / last minute dovolenky / dovolenka 2023 / dovolenku / dovolenke / lastminute / zanzibar dovolenka / ultra last minute dovolenka / dovolenka pri mori / lacne dovolenky / all inclusive dovolenka / satur last minute / ultra last minute konečná cena / hydrotour last minute / poistenie na dovolenku / dovolenky sme / zájazdy sk / cestovná kancelária fischer / daka cestovka / chorvacko dovolenky / cestovka fifo / poznávacie zájazdy 2023 / fischer cestovna kancelaria / dovolenka lastminute

Copyright © 2018 - 2024 Dovia.sk Vyberáme pre Vás najlepšie ponuky dovolenke prostredníctvom portálu invia.sk Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. Informácie na týchto stránkach sú preberané zo stránok partnerov a môže sa stať, že informácie nebudú vždy úplne aktuálne. Pre presné informácie o zájazde vždy kliknite na detail zájazdu. Správne sa píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Skúste si Vašu dovolenku vyhľadať na Google.sk alebo sa pozrite na videá z Vašej destinácie na Youtube Prevádzkujeme tiež: Dovia.cz - dovolená od Invia.cz, Super last minute wyjazd jutro, last minute dovolenka, dovolenka 2024, tip na výlet: Polskie Malediwy, Recenzie Grécko