Vyberáme pre vás tie najlepšie hotely pre dovolenku v destinácii Obzor od Invia.sk

Faktor 100

Vyberáme pre vás dovolenky pri ktorých sa nemusíte ničoho báť!

Čo to znamená? 100% istotu, že v prípade neuskutočnenia zájazdu dostanete späť svoje peniaze v plnej výške .
Nemusíte sa tak báť akýchkoľvek ťažkostí a na svoju dovolenku vždy odletíte.

Invia – Riu Helios Bay

Invia – Riu Helios Bay, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -22% Cena od 1117 EUR

Invia – Obzor Beach Resort

Invia – Obzor Beach Resort, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -23% Cena od 818 EUR

Invia – Paraiso Beach

Invia – Paraiso Beach, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -26% Cena od 887 EUR

Invia – Sol Luna Bay Resort

Invia – Sol Luna Bay Resort, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -3% Cena od 636 EUR

Invia – Paraizo Beach

Invia – Paraizo Beach, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 746 EUR

Invia – Hvd Clubhotel Miramar ****

Invia – Hvd Clubhotel Miramar ****, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -0% Cena od 1207 EUR

Invia – Hotel Black Sea

Invia – Hotel Black Sea, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -4% Cena od 377 EUR

Invia – Cliff Beach & Spa

Invia – Cliff Beach & Spa, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -7% Cena od 956 EUR

Invia – Sunrise All Suites Resort ****

Invia – Sunrise All Suites Resort ****, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -10% Cena od 1017 EUR

Invia – Paraiso Beach ***+

Invia – Paraiso Beach ***+, Obzor Nezáväzný dopyt zadarmo

Zľava: -26% Cena od 901 EUR

Obzor v kocke

Ak ste si z našej ponuky na hľadaný výraz: Obzor nevedeli vybrať, vráťte sa za pár hodín. ponuky pre Obzor aktualizujeme niekoľkokrát za deň.

Pred dovolenkou v destinácii: Obzor sa pozrite na mapu či hotel, ktorý ste si vybrali nie je ďaleko od pláže, prečítajte si rôzne diskusie a recenzie hotelov a až potom ubytovanie objednajte. Apartmán s výhľadom na more krásne spríjemní Vašu dovolenku. Pri výbere leteckej dovolenky je dôležité letisko, niekedy býva odlet treba o druhej ráno, ak poletíte z Bratislavy a ste napríklad z Košic, tak už len odlet na dovolenku sa môže stať nočnou morou.

Odporúčané weby: Wikipédie, geografická časť,. Prejdite si články ohľadom bezpečnosti treba na Sme.sk Zistite si aké bude počasie, alebo aké je priemerné počasie napríklad na Googlu, a hlavne: neležte len na pláží, ale vyrazte aj po okolí. Pozrite sa na rôzne pamiatky a zistite si čo najviac zaujímavostí, aby ste mali doma po príchode čo rozprávať.

Obzor: Zaujíma Vás aktuálne počasie, teplota mora a vzduchu?

Ak vás zaujíma aktuálne počasie kliknite si vyššie na akýkoľvek z hotelov, v detaile hoteli kliknite na odkaz zobraziť voľné termíny a ceny, pod fotkami je záložka počasie v nej nájdete nielen aktuálnu teplotu vzduchu a mora, ale aj predpoveď počasia na nasledujúce dni alebo radu pre najlepší čas na dovolenku v destinácii Obzor.

Dlhodobá predpoveď počasia na 14 dní

Všetky nami ponúkané hotely

Recenzie hotelov Obzor

Príspevok bol naposledy aktualizovaný:

Za hádku s manželkou peniaze späť nedostanete, alebo Kedy sa oplatí dovolenku reklamovať a kedy nemáte šancu?

Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Nie každý turista je však s priebehom svojej dovolenky spokojný a po návrate sa uchyľuje k reklamáciam. Aj tento rok sa medzi reklamáciami našli kuriózne sťažnosti.Klient si po dovolenke sťažoval napríklad na to, že mu vo výhľade z pláže na more bránil ostrov Krk. Ďalší zasa požadoval náhradu vzniknutej psychickej ujmy: „Ihneď na letisku som sa s manželkou pohádal a počas nasledujúcich dní mi z dôvodu psychického vypätia vyskákali opary na perách, čím mi vznikla fyzická aj psychická ujma,“ uviedol s odvolaním na právne paragrafy vo svojej sťažnosti cestovateľ. „Slnečné okuliare mi pohltila voda v mori. Nikde som sa nedočítala, že si nemám slnečné okuliare brať do vody, že hrozí strata. Mohol by na to upozorniť napríklad delegát...,“ požadovala úhradu okuliarov turistka. čítať ďalej

Copyright © 2022 Dovia.sk Vyberáme pre Vás najlepšie ponuky dovolenke prostredníctvom portálu invia.sk Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. Informácie na týchto stránkach sú preberané zo stránok partnerov a môže sa stať, že informácie nebudú vždy úplne aktuálne. Pre presné informácie o zájazde vždy kliknite na detail zájazdu. Správne sa píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Skúste si Vašu dovolenku vyhľadať na Google.sk alebo sa pozrite na videá z Vašej destinácie na Youtube Prevádzkujeme tiež Dovia.czera přihlášení, ulozto_cz mp3, stahuj to stiahnutie / sťahovať z YouTube